Devino client METRO

Şofer Livrări - Arad, București (Băneasa), Deva

Candidatul ideal

• Experienta de lucru in comert
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Excelente abilitati de comunicare, flexibilitate profesionala
• Cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului

• Numără corect marfa preluată de la furnizor şi marfa destinată returului la furnizor
• Soluţionează şi prelucrează diferenţele de livrare
• Transportă marfa recepţionată către zona de vânzare aferentă acesteia
• Descarcă şi încarcă marfa de pe rampele de recepţie
• Preia formularul de comandă
• Identifică produsele livrate
• Verifică starea calitativă a produselor

Pachet atractiv de beneficii:

• Salariu competitiv, tichete de masa, prime și bonusuri
• Stabilitatea locului de munca, mediu de lucru placut

Valabilitate anunţ: până la 15 ianuarie 2018

 Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului postul pentru dorești sa aplici.