Devino client METRO

Aplica pentru un card METRO

Șofer - Arad, Baia Mare, Băneasa, Brașov, Târgu Mureș, Timișoara

Candidatul ideal
• Experienta de lucru in comert
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Excelente abilitati de comunicare, flexibilitate profesionala
• Cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului
• Numără corect marfa preluată de la furnizor şi marfa destinată returului la furnizor
• Soluţionează şi prelucrează diferenţele de livrare
• Transportă marfa recepţionată către zona de vânzare aferentă acesteia
• Descarcă şi încarcă marfa de pe rampele de recepţie
• Preia formularul de comandă
• Identifică produsele livrate
• Verifică starea calitativă a produselor

Pachet atractiv de beneficii:
• Salariu competitiv, tichete de masa, prime
• Stabilitatea locului de munca, mediu de lucru placut

Valabilitate anunț: până în 31 octombrie

Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului orașul și postul pentru dorești să aplici.