Devino client METRO

Șef Raion - Constanța, Pitești

Candidatul ideal

- Orientare către cerințele pieței și ale clientului
- Abilități de conducere și coordonare
- Experiență în gestionarea și comercializarea produselor alimentare
- Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
- Cunoștințe operare MS Office

Descrierea jobului

- Asigură, verifică și răspunde de corecta gestionare a stocurilor și realizează planul de vânzări
- Efectuează recepțiile și retururile de marfă, cantitativ și calitativ, verifică actele însoțitoare
- Prelucrează listele și emite comenzi prin sistemul informatic sau prin procedeu manual
- Organizează și răspunde de efectuarea inventarelor parțiale și anuale
- Verifică zilnic expunerea mărfii în rafturi sau pe paleți și coordonează echipa din subordine, în vederea completării rafturilor și paleților din zona comercială
- Verifică zilnic etichetarea corectă a articolelor din raion și expunerea lor conform regulilor și procedurilor de aranjare a mărfurilor

Valabilitate anunț: până în 30 aprilie 2018

 Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului postul pentru dorești sa aplici.