Devino client METRO

Operator Întreținere - Voluntari

Candidatul ideal
Studii tehnice medii/ Certificat calificare în domeniul tehnic
Limba engleză
Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
Cunoştinţe tehnice în domeniul confecţiilor metalice, instalaţiilor sanitare şi echipamentelor electrice

Descrierea jobului
Întreţine utilajele, instalaţiile şi echipamentele din cadrul magazinului
Colaborează cu firmele de service şi servicii specifice (energie electrică, curăţenie, salubrizare etc)
Realizează activităţi de întreţinere, zidărie şi zugrăvit
Monitorizează şi efectuează reviziile periodice ale utilajelor, instalaţiilor şi echipamentelor

Pachet atractiv de beneficii:
• Salariu competitiv, tichete de masa, prime
• Stabilitatea locului de munca, mediu de lucru placut

Valabilitate: până în 15 ianuarie

Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului orașul și postul pentru dorești să aplici.