Devino client METRO

Manager Comercial - Arad, Brașov

Candidatul ideal

• Experiență relevantă în comerț sau distribuție
• Orientare către cerințele pieței și ale clientului
• Capacitate de comunicare, coordonare și lucru în echipă
• Flexibilitate și responsabilitate profesională, loialitate
• Studii superioare
• Cunoștințe de limba engleză, operare PC

Descrierea jobului

• Verifică si asigura expunerea în suprafața de vânzare a mărfurilor aflate în stoc
• Verifică si asigura desfășurarea acțiunilor promoționale și plasările speciale aferente acestora
• Este responsabil de asigurarea stocului necesar pentru articolele aflate în promoție (Poșta METRO)
• Monitorizează rezultatele inventarelor realizate pentru raioanele din subordine
• Comunică echipei din subordine sarcinile zilei în curs, în funcție de situația magazinului
• Verifică prezența angajaților pe schimburi conform planificării; intretine informatiile despre timpul de lucru al angajatilor.
• Intretine comenzile pentru intretinerea optima a stocurilor;
• Urmărește și răspunde de realizarea indicatorilor de performanță aferenți funcției sale

Pachet atractiv de beneficii:

• Salariu competitiv, format din salariu fix, tichete de masă, prime și bonusuri
• Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut
• Posibilităţi reale de dezvoltare a carierei.

Valabilitate: până în 15 ianuarie 2018

 Dacă ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționând în subiectul mailului orașul ți postul pentru dorești să aplici.