Devino client METRO

Lucrător Comercial in Livrări - Sibiu, Suceava, Timișoara

Candidatul ideal
• Experienta de lucru in comert
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Excelente abilitati de comunicare, flexibilitate profesionala
• Cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului
Verifică în detaliu comenzile emise de clienţi şi pregăteşte marfa pentru fiecare client
Controlează zilnic calitatea, aspectul şi termenul de valabilitate al produselor pregătite pentru clienţi
Realizează toate activităţile necesare pregătirii articolelor pentru vânzare şi livrare către clienţi
Colectează marfa conform comenzii din toate raioanele, o plasează pe paleţi sau cărucioare
Efectuează recepţiile şi retururile de marfă
Asigură suport la încărcarea şi descărcarea maşinii cu produsele destinate clienţilor înscrişi în programul de livrări

Pachet atractiv de beneficii:
• Salariu competitiv, tichete de masa, prime
• Stabilitatea locului de munca, mediu de lucru placut

Valabilitate: până în 15 ianuarie 2018

 Dacă ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționând în subiectul mailului orașul ți postul pentru dorești să aplici.