Devino client METRO

Aplica pentru un card METRO

Lucrător Comercial - Bucureşti (Băneasa, Militari), Brașov, Cluj, Constanța, Galați, Oradea, Pitești, Ploiești, Sibiu, Timișoara, Voluntari

Candidatul ideal

• Experienţă anterioară în comerţ - reprezintă un plus
• Orientare şi deschidere către client
• Excelente abilităţi de comunicare
• Cunoştinţe de operare MS Office
• Responsabilitate şi seriozitate
• Dinamism şi spirit de iniţiativă
• Flexibilitate şi spirit de echipă.

Descrierea jobului

• Să expui în suprafaţa de vânzare toate mărfurile aflate în stoc
• Să realizezi toate activităţile necesare pregătirii articolelor pentru vânzare
• Oferă la cerere date şi detalii referitoare la produsele expuse pentru vânzare
• Să dai dovadă de amabilitate şi promptitudine în relaţia cu clienţii
• Să contribui la asigurarea unei imagini plăcute a magazinului
• Să oferi suport colegilor, atunci când este necesar
• Să asiguri ordinea şi curăţenia la locul de muncă.

Pachet atractiv de beneficii:

• Salariu competitiv, tichete de masă, prime si bonusuri
• Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut

Valabilitate: până în 15 ianuarie 2018

 Dacă ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționând în subiectul mailului orașul ți postul pentru dorești să aplici.