Devino client METRO

Inspector Calitate - Platforma - zona Militari, A1

Candidatul ideal
• Studii medii / superioare relevante
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Orientare spre performanta si spre solutii
• Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
• Cunostinte operare MS Office

Descrierea jobului
• Evalueaza calitatea si conformitatea produselor cu standardele de referinta si decide daca produsele respective se receptioneaza
• Se asigura de existenta si conformitatea cu legislatia in vigoare a documentelor de calitate care insotesc produsele ce trebuie receptionate
• Verifica daca mijloacele de transport si conditiile in care au fost transportate produsele sosite la receptie se incadreaza in normele stabilite
• Stabileste si urmareste parametrii la care trebuie sa se pastreze si sa se manipuleze marfurile pe platforma
• Stabileste si urmareste modul de pregatire a marfurilor pentru expeditie

Valabilitate anunţ: până în 31 octombrie

  Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului postul pentru dorești sa aplici.