Devino client METRO

Decorator - Voluntari

Candidatul ideal
• Experienţă relevantă de lucru, preferabil în comerţ
• Experienţă de lucru cu materiale publicitare (constituie avantaj)
• Cunoştinţe operare PC (Corel Draw)
• Adaptabilitate la situaţii neprevăzute, eficienţă
• Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
• Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
• Spirit de observaţie şi atenţie pentru detalii

Descrierea jobului
• Coordonează activitatea de decorare a magazinului prin standardizarea şi uniformizarea comunicării
• Tipareşte anticipat afişele aferente revistelor de oferte promoţionale
• Oferă la cerere date şi detalii referitoare la produsele expuse pentru vânzare
• Realizează şi montează panourile publicitare, cele de avertizare sau de înştiinţare
• Realizează şi laminează ecusoane

Pachet atractiv de beneficii:
• Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut
• Carieră intr-o companie de succes
• Instruire teoretică şi practică la standarde internaţionale

Valabilitate: până în 31 octombrie

Daca ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului orașul și postul pentru dorești să aplici.