Devino client METRO

Consilier Vanzari - Expert - Arad, Brașov

Candidatul ideal

• Experienţă în comercializarea şi gestionarea produselor alimentare
• Orientare catre cerintele pietei si ale clientului
• Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
• Cunostinte operare MS Office
• Lucrul intr-o companie multinationala, in piete agroalimentare (depozite legume & fructe) sau magazine cu specific (macelarii, abatoare, pescarii, etc.) reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

• Ofera permanent consiliere si suport clientilor
• Asigura, verifica si raspunde de corecta gestionare a stocurilor
• Efectueaza receptiile si retururile de marfa, cantitativ si calitativ, verifica actele insotitoare
• Organizeaza si raspunde de efectuarea inventarelor partiale si anuale
• Verifica si asigura zilnic expunerea marfii in rafturi sau pe paleti, in vederea completarii rafturilor si paletilor din zona comerciala, conform principiului FEFO
• Verifica zilnic etichetarea corecta a articolelor din raion si expunerea lor conform regulilor si procedurilor de aranjare a marfurilor

Pachet atractiv de beneficii:

• Salariu competitiv, format din salariu fix, tichete de masă, prime și bonusuri
• Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut
• Posibilităţi reale de dezvoltare a carierei.

Valabilitate: până în 15 ianuarie 2018

 Dacă ești interesat, trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționând în subiectul mailului orașul ți postul pentru dorești să aplici.