Devino client METRO

Adjunct Şef Raion - Consanța, Timişoara

Candidatul ideal
•Studii medii/ superioare
•Orientare către cerinţele pieţei şi ale clientului
•Capacitate de comunicare, spirit organizatoric
•Dinamism şi spirit de iniţiativă
•Capacitate de comunicare, flexibilitate, loialitate
•Limba engleză
•Cunoştinţe operare PC

Descrierea jobului
• Asigură, verifică şi răspunde de corecta gestionare a stocurilor şi realizează planul de vânzări
• Efectuează recepţiile şi retururile de marfă, cantitativ şi calitativ; cu verificarea actelor însoţitoare
• Prelucrează listele şi emite comenzile
• Administrează stocurile
• Organizează şi răspunde de efectuarea inventarelor parţiale şi anuale
• Verifică zilnic expunerea mărfii conform principiilor de semnalizare şi mercantizare
• Coordonează echipa din subordine

Pachet atractiv de beneficii:

• Salariu competitiv, format din salariu fix, tichete de masă, prime și bonusuri
• Stabilitatea locului de muncă, mediu de lucru plăcut

Valabilitate anunţ: până în 15 ianuarie 2018

Daca ești interesat trimite CV-ul tau la adresa resurseumane@metro.ro, menționand în subiectul mailului postul pentru dorești sa aplici.